KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9489695
nr 948 9695
Akvareller
4 st, 1940-tal, Sign Japy, 24x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:59:34
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.400 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr